Hakkımızda

Bafen Enerji Telekomünikasyon A.Ş. 2013 yılında girmiş olduğu iletişim sektöründe her geçen gün artan faaliyetleri ve konusunda deneyim ve bilgi birikimine sahip değerli personelleriyle Kablo TV, Fiber Optik sistemler, telekomünikasyon altyapı çalışmaları alanında hizmet vermektedir. Türksat A.Ş. iş ortağı olarak İstanbul, Samsun, İzmir ve Erzincan illerinde 130 deneyimli personeli ve 10 çözüm ortağı firmayla hizmet vermiştir.

Misyon

Bafen Enerji Telekomünikasyon A.Ş. 2013 yılında girmiş olduğu iletişim sektöründe her geçen gün artan faaliyetleri ve konusunda deneyim ve bilgi birikimine sahip değerli personelleriyle Kablo TV, Fiber Optik sistemler, telekomünikasyon altyapı çalışmaları alanında hizmet vermiştir. Telekomünikasyon sektöründe ‘sürekli gelişim’ odaklı çalışma prensibiyle faaliyetlerine devam etmektedir. 

Vizyon

Gelişen teknolojileri yakından takip ederek enerji ve telekominikasyon sektöründe her geçen gün artan faaliyetler konusunda sektörde liderlik yaratmayı hedeflemektedir. Alternatif çözümler kaliteli ve sürdürülebilir hizmetler ile hayatınızı kolaylaştırmayı ve zenginleştirmeyi görev edinmiştir.Toplumsal konuda kurumsal vatandaşlık ilkesini benimseyerek Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmakta firmamızın en önemli amacıdır.