Altyapı Kazı Ve Güzergah Yapımı Fotoğrafı

Altyapı Kazı Ve Güzergah Yapımı

Bafen Enerji ve Telekomünikasyon olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve BTK’nın ilgili mevzuatları dahilinde kişi/kurum/kuruluşların ihtiyaçlarına yönelik altyapı kazı ve güzergah yapım işlerinde güncel teknolojileri kullanarak çözümler sunmaktadır.

Projelendirme Ve Uygulama Fotoğrafı

Projelendirme Ve Uygulama

Bafen Enerji ve Telekomünikasyon, alanında yetkin teknik ve idari kadrosuyla, kişi/kurum/kuruluşların ihtiyaç ve isteklerine uygun projelendirme, proje danışmanlık, proje uyulama alanlarında ilgili mevzuatlara uygun olmak kaydıyla hizmet vermektedir.

Bina İçi Tesisat Çalışmaları Fotoğrafı

Bina İçi Tesisat Çalışmaları

Kablolu sistemler gün geçtikçe ilkel yöntemler gibi görünse de kablosuz iletişimde yaşanan bağlantı sorunları kabloya hala muhtaç olduğumuzu göstermektedir. Büyük ve karmaşık yerel haberleşme teknolojilerinden faydalanabilmek için bina içi haberleşme

Fiber Optik Uygulamalar Fotoğrafı

Fiber Optik Uygulamalar

Bafen Enerji ve Telekomünikasyon, alanında uzman kadrosuyla yeni nesil haberleşme çözümleri olan optik sistemler ve uygulamalarıyla ilgili her türlü talebi karşılayacak hizmetler vermektedir.

Bakım Onarım Fotoğrafı

Bakım Onarım

Bafen Enerji ve Telekomünikasyon, Türkiye’nin çeşitli illerinde Türksat A.Ş.’nin Kablo TV ve Uydunet projelerinde iş ortağı olarak faaliyet göstermektedir. Bu kapsamda ilgili şehirlerde Türksat A.Ş.’nin bütün teknik iş kalemlerinde taahhüt verilmiştir. Bu taahhütler bugüne kadar yerine getirilmiş ve bugünden sonra da kusursuz bir şekilde yerine getirilmeye devam edecektir.

 

Türksat Kablo TV Fotoğrafı

Türksat Kablo TV

Kablo TV ve interaktif iletişim şebekelerinin surveyinin yapılması, projelendirilmesi, şebekenin kurulumu, ölçümü ve bakımlarının yapılması, hasar ve arızaların giderilmesi, şebekenin deplase edilmesi, şebekenin yenilenmesi ve değiştirilmesi ile bu şebeke üzerinden verilen servislerin kurulumunun, naklinin, iptalinin ve diğer işlemlerle çeşitli durumlarda pazarlama faaliyetlerinin yapılması konusunda iş ortağı olarak çeşitli illerde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.